קצת עלינו

ברוכים הבאים לקבוצת ש.חמו הרמות, היכן שאנו משלבים מומחיות וחדשנות וגישה כדי לספק לכם שירותי מנוף והרמה יוצאי דופן. המחויבות שלנו משתרעת מעבר לשירותים, אנו שואפים להיות השותפים שלכם בפרויקטים תוך הבטחת בטיחות, יעילות ואמינות בכל שלב.

שירותי סולמות הרמה ומנופים מתקדמים

בקבוצת ש.חמו מתמחה במתן שירותי הרמה ומנופים מהשורה הראשונה. הצוות שלנו עושה שימוש בציוד חדיש שנועד להתמודד עם כל אתגר, מהרמה ועד למשימות לוגיסטיות מורכבות. אנו נותנים מענה לקהל לקוחות מגוון, הדורש דיוק וטיפול זהיר בחומרים ובמכונות. סולמות ההרמה שלנו הם אידיאליים עבור פרויקטים במרחבים עירוניים מצומצמים או כאלו בהם גובה וטווח הגעה חשובים, מה שמבטיח שנוכל לפעול ביעילות ללא קשר לתנאים ולמקום העבודה.

איכות ברמה גבוהה עם משאיות המנוף שלנו

איכות היא אבן היסוד של כל מה שאנו עושים בקבוצת ש.חמו משאיות המנוף שלנו מתוחזקות בקפידה ומתעדכנות באופן שוטף כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תפעול. המנופים שלנו מצוידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר ומספקים פתרונות בטוחים ויעילים להעברת חפצים וחומרים כבדים. המפעילים שלנו מוסמכים ובעלי הכשרה מקיפה להתמודד עם המצבים התובעניים ביותר, מה שמבטיח שכל פרויקט יושלם בדיוק מרבי.

מנוף סולם לכל צורך בהתאמה אישית עבורכם

הבנת הצרכים הספציפיים של לקוחותינו אפשרה לנו להציע שירותי מנוף סולמות מותאמים להתאמה לדרישות הייחודיות של כל פרויקט. בין אם אתם עוסקים בבנייה, בניהול פסולת או בכל מגזר אחר הדורש הרמה כבדה, מנופי הסולם שלנו מופעלים על ידי אנשי מקצוע מיומנים אשר נותנים עדיפות להצלחת הפרויקט שלכם. אנו מתגאים ביכולתנו להסתגל ולהגיב לאתגרים שמציבה כל משימה, תוך מתן פתרונות גמישים וחדשניים ששומרים על הפרויקטים שלכם בזמן.

מחויבות לבטיחות ויעילות בכל פרויקט שלנו

בטיחות אינה ניתנת למשא ומתן בקבוצת ש.חמו הרמות. אנו מקפידים על פרוטוקולי בטיחות מחמירים ומשתמשים רק בטכניקות הטובות ביותר בתעשייה, במטרה להבטיח שכל פעולה מתנהלת בצורה חלקה וללא תקלות. המחויבות שלנו ליעילות באה לידי ביטוי באופן שבו אנו מתכננים ומבצעים פעולות, צמצום זמני פרויקט והפחתת עלויות מבלי להתפשר על בטיחות או איכות.

פתרונות חסכוניים בהתאמה לתקציב שלכם

אנו מבינים ששיקולי תקציב הם בחשיבות עליונה עבור לקוחותינו. לכן קבוצת ש.חמו מציעה תמחור תחרותי מבלי לוותר על איכות או בטיחות. אנו עובדים אתכם בשיתוף פעולה הדוק כדי להבין את הפרמטרים הפיננסיים שלכם ולספק הערכות ברורות מראש שיסייעו לכם לתכנן ולהקצות משאבים בצורה יעילה יותר. המטרה שלנו היא לספק ערך באמצעות השירותים שלנו, להבטיח שתקבלו את ההחזר הטוב ביותר על ההשקעה שלכם.

מדוע לבחור בשירותים של קבוצת ש.חמו הרמות?

בחירה בקבוצת ש.חמו הרמות פירושה שיתוף פעולה עם חברה מובילה בענף שירותי ההרמה והמנופים. עם ניסיון של למעלה מעשור בתחום, ביססנו את עצמנו במתן שירותים מעולים לחברות גדולות ומוסדות ממשלתיים. בין לקוחותינו עיריית תל אביב, חברות לפיתוח כבישים ונמל אשדוד ועוד. הזמינות שלנו 24/7 עם זמן הגעה מהיר ותמיכה מקיפה בהשגת ההיתרים וההסכמים הדרושים.

תגיע מוכנים לפרויקט הבא שלכם עם ש.חמו הרמות

קבוצת ש.חמו הרמות מחויבת לשיפור היכולות התפעוליות שלכם באמצעות שירותי הרמה ומנוף מעולים. הצוות המנוסה שלנו מצויד במיטב הכלים והטכנולוגיה, מוכן לתמוך בפרויקטים שלכם ולעזור לכם להגיע לשיאים חדשים של הצלחה.

״קבוצת ש.חמו״ מספקת שירות במגוון שירותים,הרמת חפצים כבדים בעזרת מנוף הרמה, פינוי פסולת כבדה עם מנוף גזם, מכולות לפינוי פסולת בניין בעזרת 2 משאיות, דחסנים לפסולות רטובה ויבשה.
החברה, מציעה לכם מחירים הוגנים, זמינות 24/7, זמן הגעה של שעה בלבד, ליווי בקבלת הסכמי התקשרות וטופס 4 ושירות חם ואישי לאורך כל הדרך.
ככה שאתם יכולים להיות רגועים שהכל נעשה ע״י צוות מקצועי עם 10 שנות ותק בתחום.
עובדים עם החברות הגדולות,
מוסדות ממשלתיים, מועצה דתית לוד, בניין בוטיק חברה לבניה, אליעזר נחום קבלני ביניין, חברות פיתוח כבישים, עיריית ת״א, עיריית ראשל״צ, קבוצת מנוליד – YSB, קבוצת ב.ס.ר,נמל אשדוד ועוד.

סולמות מוגבהים בצורה חלקה על ידי טכנולוגיית ההרמה המתקדמת של שי מנופים